poniedziałek, 6 kwietnia 2015

Jak to mile spędzamy czas w pracowni...

Witajcie.
Rzadko tu bywam, bo i pokazywać nie ma co... jakoś mało robię prac ostatnio...no nie wiem ...zmieniły mi się tak jakoś priorytety w życiu...ale to nie czas i miejsce na te sprawy...

Jedyne czemu poświęcam się dogłębnie jeśli chodzi o twórczość to dbanie o moje zajęcia w pracowni kreatywnej przy Gok-u w Goczałkowicach - Zdroju. Grupa niezwykle ambitna, solidna, łaknąca coraz to nowej wiedzy... Więc i trzeba umysł wysilić aby na każde zajęcia wymyślić coraz to nowsze i ciekawsze prace do stworzenia.

Ostatnie podsumowanie zamknęliśmy po Bożym Narodzeniu, więc czas na relację z zajęć począwszy od stycznia do Wielkanocy. A że zajęcia teraz odbywają się co tydzień, tzn. w każdy wtorek o 16.30 to i będzie co oglądać.

Na początek trochę skrapów, czyli kartka w formie torebki


Ikony na płótnie, ale żeby było trudniej na takim w nietypowym kształcie.Recyklingowe metalowe puszki. Jak w ciekawy sposób wykorzystać stare, zużyte przedmioty.

 

Kolej na serca i sentencje transferowe.Filcowanie na mokro czyli kwiaty i dredy.
Czas wkroczyć w przygotowania do świąt. Kury, koguty, kaczki i gąski...Nie ma jak zdobienie jaj, czyli wydmuszki kurze. Sznurki, gazety, wełna, farby, spękania, lufki... i co komu do głowy przyjdzie...Duże jajka plastikowe na ozdobnych podstawkach.Jajka wielkości gęsich z reliefami.Czas przyozdobić domy na święta. Wianki, stroiki i palmy do kościoła.
I na koniec drewniane jajka - metoda cukrowa.

 
Dotarliśmy do końca. To tylko to co działo się od stycznia do kwietnia. Sporo?! Myślę, że tak!
 
Chcesz do nas dołączyć i miło spędzić czas
 Zapraszam w każdy wtorek począwszy od 14 kwietnia na 16.30 do Gok-u w Goczałkowicach-zdroju na I piętrze. Uczestnicy pokrywają tylko koszt materiałów.
 

 
 
 

 
 
 

 
 

4 komentarze:

 1. świetne są takie spotkania :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak uważam. Można się zrelaksować i przy okazji czegoś nowego nauczyć!

   Usuń
 2. wow, sporo się działo, ale prace piękne powstały :D muszę się w końcu zmobilizować i wpaść do GOKu :) pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń