środa, 1 stycznia 2014

Jak to nam zleciał roczek w pracowni...

Witajcie w Nowym Roku 2014 !!!
Stary rok minął więc czas podsumowań, co to się działo w pracowni kreatywnej przy Gminnym Ośrodku Kultury w Goczałkowicach-Zdroju.
Przypomnę, że od września spotykamy się na robótkach ręcznych i rozwijaniu kreatywnych pasji przy mojej pomocy i zaangażowaniu całej wspaniałej grupy zapalonych miłośniczek mozolnego "dziubdziania".
Spotykamy się w każdy wtorek o godzinie 16.30 w GOK w Goczałkowicach-Zdroju. Moje zajęcia są w co drugi wtorek - na zmianę z panią Bożenką, która uczy szydełka.
Wiem, że wiele z Was czeka od dłuższego czasu na relację z zajęć. Więc zapraszam do podziwiania naszych twórczych prac:
Działo się dużo i róznorodnie.
Robiłyśmy kartki,doniczki, deseczki. ikony decoupage, bombkowałyśmy na różne sposoby, jak i tworzyłyśmy armię makaronowych aniołów wraz z ozdobami świątecznymi.

Cieszy fakt, że zajęcia się podobają, czego dobrym przykładem jest coraz większa ilość uczestniczek.
Jestem wielce dumna z całej grupy - niesamowicie zgranej, zróżnicowanej wiekowo i bardzo żywiołowej. Nie można się przy Was nudzić. Nawet czasami nie mam czasu wyciągnąć aparatu, żeby uwiecznić Wasze twórcze prace.
Chciałam podziękować całej grupie za kawał dobrej roboty jaką wykonałyśmy wspólnie tym starym roku. Jednocześnie życzę Wam i sobie wiele nowych twórczych pomysłów i chwil spędzonych na wspólnej pracy warsztatowej.

Zapraszam wszystkich chętnych na kolejne zajęcia, już 7 stycznia we wtorek na godzinę 16.30 do GOK w Goczałkowicach-Zdroju. Będziemy na prośbę pań wykonywać ikonę decoupage na desce. Koszt zajęć to 15,00 z materiałami.
Przyjść może każdy duży i mały - każdy kto nie chce się nudzić w domu i kreatywnie spędzić czas.

Zapraszam

Basia Szweda

1 komentarz:

  1. Basiu
    Dziękuję za mile i twórczo spędzony czas.
    A w Nowym Roku życzę Ci wielu ciekawych pomysłów, które wspólnie będziemy mogły realizować na zajęciach.

    OdpowiedzUsuń