poniedziałek, 9 września 2013

Pracownia Kreatywna przy GOK


Chciałam serdecznie zaprosić wszystkich z okolic Pszczyny i Goczałkowic do nowo powstałej pracowni kreatywności przy Gminnym Ośrodku Kultury w Goczałkowicach-Zdroju. Będę miała przyjemność na zmianę z panią Bożeną prowadzić tę oto pracownię.

Będziemy mile spędzać czas na zabawie rękodziełem. Spotykać będziemy się od 17 września - w każdy wtorek o godzinie 16.30. Zaczynam ja swoimi zajęciami - na początek będą ikony na deskach - a w kolejny wtorek pani Bożena z szydełkiem i tak na zmianę. Wszelkich informacji i zapisów udziela GOK w Goczałkowicach pod nr tel. 32 210 70 88

Tak jak już wspomniałam zaczniemy od ikon, nauczymy się je tworzyć metodą decoupage i wykorzystywać złocenia. Oto przykładowe moje prace, którymi będziemy się wzorować:


 


Proszę się nie obawiać. Zaczynamy od najprostrzych podstaw. Każdy młodszy i starszy da radę.

Zajmować będziemy się decoupagem, filcowaniem, karteczkowaniem, papierową wikliną, florystyką - to z mojej strony. A pani Bożena zapozna z tajnikami szydełka, szycia i robótek ręcznych.
Oferta warsztatowa jest szeroka i ściśle będzie uwarunkowna od państwa zainteresowań. Więc nie pozostaje mi nic innego jak tylko serdecznie zaprosić do uczestnictwa.

5 komentarzy:

 1. piękne te ikony
  szkoda że mieszkam daleko bo napewno bym skorzystała
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. zazdroszczę takiej pracowni... szkoda, że tak daleko...

  OdpowiedzUsuń
 3. Do zobaczenia 17 września będziemy z Werką na pewno, pozdrawiamy:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapowiada się bardzo fajnie :) Ty to masz energię :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja także się wybieram na warsztaty, już od dawna mam ochotę na zrobienie ikony.

  OdpowiedzUsuń